Nörolojik Bilimler Enstitüsü

Nörolojik Bilimler Enstitüsü

Müdürlerimiz

 Görev

Başlangıç Tarihi

 

 Görev

Bitiş Tarihi

  Müdürlerimiz
26.07.1995 - 22.08.2006       Prof.Dr. M. Necmettin PAMİR
23.08.2006 - 14.02.2008   Prof.Dr. Aydın SAV
15.02.2008 - 20.03.2009   Prof.Dr. Memet ÖZEK
21.03.2009 - 12.09.2011   Prof.Dr. Türker KILIÇ
13.09.2011 - 17.06.2012   Yard.Doç.Dr. Aşkın ŞEKER
18.06.2012 - 17.06.2015   Prof.Dr. M. İbrahim ZİYAL
18.06.2015 -     Prof.Dr. Erkan KAPTANOĞLU
         
         
         

Bu sayfa Nörolojik Bilimler Enstitüsü tarafından en son 26.02.2016 20:31:41 tarihinde güncellenmiştir.